Çalışma Saatleri Hafta İçi Hergün 08:00-17:00

HİZMETLERİMİZ

  • TAAHHÜT
  • DİZAYN
  • 3D GÖRSELLEŞTİRME
  • MİMARLIK HİZMETLERİ
  • İÇ MİMARLIK HİZMETLERİ
  • DANIŞMANLIK

 

Bize göre tasarım bir projede harcanacak tüm emek ve bedellerin yerini bulmasi için en önemli safhadır. Bunun bilincinde, müşteri taleplerini, bilgi birikimlerimi doğrultusunda yapacağımız yönlendirmeler ile harmanlayarak en optimal sonucu elde etmeyi hedefleriz.

 

Tasarımı tamamlanan proje, konsepte en uygun malzeme seçimleri yapılarak projenin bitmiş halini hayal edebilmeniz için yüksek çözünürlüklü 3D görselleştirme safhasına geçer. Görselleştirmenin işin bitiminde başarılı olabilmesi için piyasada bulunan ürünler kullanılır. Müşteri katılımı ile yapılacak toplantılar neticesinde tüm malzeme seçimleri ve görseller son halini alır. Talep edilmesi durumunda görseller sloganlar ile birleştirilerek projeye özel katalog oluşturulur.

Yeni yapılan bir dairede alıcı nelere dikkat eder, neler iste, gerekli imalatlar nelerdir, alıcıyı cezbedecek yaşam alanları nasıl olmalıdır bunları çok iyi biliyor ve sizler için oluşturacağımız projelerde en doğru sonucu yakalamanızı hedefliyoruz.

Arsanıza en uygun mimariyi projelendirip, kullanılacak ürünleri tespit edip, metrajlarını çıkararak proje maliyetlerinzi tespit ediyor ve en optimum satış rakamlarınızı belirlemenize yardımcı oluyoruz.

  Mahallerin oluşturulmasında önemli dört temel noktanın ilki projelendirmedir.

İhtiyaç duyulan mobilyanın veya mekanın mesleki kurallar çerçevesinde projelendirilmesi sayesinde;

– Kalite ve estetik bütünlüğünün oluşmasını,

– Toplam maliyetin önceden planlanmasını,

– Fiyat- fayda ilişkisini müşteri ile birlikte belirlenebilmesini sağlar.

– Yap – bozu engeller, bu nedenle istenilen hedefe daha az harcama ve kısa zamanda ulaşılmasını sağlar.

– Sektörde kullanılan, malzeme ve temin noktalarının aralarındaki farkları takip eden iç mimarın kılavuzluğunda daha ekonomik ve doğru seçimler yapılması sağlanabilir.

– Mutfak, genç odası, otel, hastane, pastane v.b küçük veya büyük her mekan hedef bitirme süresi ve bütçesine göre tecrübeli Pi Yapı A.Ş. tasarım ve üretim ekibi ile ele alındığında yaşam alanlarınıza dair hayalleriniz gerçeğe dönüşür…

Pi Yapı A.Ş.'de hayallerinizdeki tasarımlar gerçeğe 4 adımda dönüşmektedir…
Tecrübeli tasarım ve iç mimar kadromuz sizi dinler, görüşmeler sonrasında ihtiyaç ve isteklerinize yönelik çalışmaların öncesinde, mevcut mekanın görüntü ve ölçüleri alınmaktadır, bu ilk adımla hayalden gerçeğe yolculuğumuz başlamış olur…

Danışmanlık  "Süre, maliyet, kalite" üçgeninde vazgeçilmez bir parçadır.

Kurumsal firmalar ve bilinçli yatırımcılar proje yönetim hizmeti almayı tercih ederler.

Yatırımlarının kaliteden ödün vermeden ne kadar hızlı ve düşük maliyetle bitebileceğine tanıklık ederler..

Bütçe ve iş programı hazırlanması, tasarım sürecinin yönetimi, sözleşme ve teknik şartname danışmanlığı, ihale yönetimi, teknik kontrol gibi hizmetler ile kalite ve maliyet dengesini kontrol altında tutarak kazanmanızı sağlarız.

Sizlerden aldığımız talepler doğrultusunda tüm tasarım ve görselleştirme aşamalarını geçtikten sonra artık sıra işin icrasına gelmektedir.

İster hazır projenizin hayata geçirilmesi isterseniz beraber oluşturduğumuz projelerin gerçekleştirilmesinde uzman usta ve teknik ekiplerimiz ile

DIŞ CEPHE SIVA, DIŞ CEPHE BOYA, DIŞ CEPHE DEKORATİF BOYA, ALÇIPAN, ALÇI, ŞAP, SERAMİK

İç Mahal Boya gibi tüm ince işler imalatrınızı projenize değer katmak için özenle yapıyoruz.